Ürün Ara   
Türkçe English
  epsilon
 
EPSİLON TEKNOLOJİ ; “Profesyonel Hizmet ve Lojistik Ürün Temin Merkezi”

Epsilon Teknoloji, ISO 9001 Kalite standartlarında oluşturduğu teknolojik altyapısı ve  profesyonel kadrosu  ile askeri, sivil ve endüstriyel sistem üreticilerine lojistik çözümler sunmak amacıyla 2006 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamızın;
 

  1) HABERLEŞME ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARI TEMİNİ

Dünyaca ünlü SİMCOM firmasının 2012 yılından beri Türkiye’de çözüm ortaklığı olarak,Elektronik Sistem üreticileri için kablosuz haberleşme modülleri temini yapmakta, üreticinin sistem dizaynına uygun  ürün seçimi hususunda mühendisleri ile  teknik destek vermektedir.Tüm teslim edilen modüllerin ithalat izinleri uzman ekibimiz tarafından çok kısa zamanda ilgili makamlardan alınarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

 
  2) ASKERİ VE SİVİL LOJİSTİK PARÇA VE ÜRÜN TEMİNİ

Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere havacılık,güvenlik alanında ihtiyaç duyulan kaliteli uçak-helikopter yedek parça,bıçaklı şerit tel üstüvane gibi TSE standartlarında ürünler,kameralar,test cihazları,vb. tüm ürünlerin yurtiçi-yurtdışı kaynaklarından, profesyonel proje yönetimiyle müşterilerimize teslimatları yapılmakta,garanti kapsamı ve sonrasında ürün destek hizmeti verilmektedir.

Üretim süreci gerektiren kritik malzemeler için,yurtiçi veya yurtdışında  üretim hatlarında  kalite mühendislerimiz üretim tamamlanıncaya kadar görev yapmaktadır.

 
  3) MEDİKAL ÜRÜN TEMİNİ VE TEKNİK DESTEĞİ

 
  4) PROFESYONEL TEKNİK SERVİS EKİBİ İLE ENDÜSTRİYEL BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

 


Ana faaliyet alanlarıdır.

Hedefimiz,Türkiye ve dünya firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda, hızlı ,ekonomik ve  güvenilir çözümler üreterek,müşterilerimizin ”Profesyonel Hizmet ve Lojistik Ürün Temin Merkezi ” olmaktır.
 

 
  Bizden Haberler
  
 
 
İletişim | Site haritası  

Epsilon Teknoloji © 2010 Tüm hakları saklıdır.